RAD

Foreign Language Institute


آموزش زبان روسی

تنها مرکز آموزش زبان روسی توسط استاد روس با سابقه بیش از دوازده سال آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان در دانشگاه های اروپایی.

در ادامه

دوره های زبان سوئدی

تدریس تضمینی زبان سوئدی بر اساس کتاب مول و همچنین مکالمه آزاد توسط اساتید خارجی با مدرک مرتبط به آموزش  زبان سوئدی به صورت ترمیک و فشرده.

در ادامه

زبان آلمانی و فرانسوی

آموزش زبان آلمانی و فرانسوی توسط اساتید دانشگاهی و همچنین صدور معرفی نامه جهت سفارت پس از اتمام دوره. کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده

در ادامه

زبان آلمانی

این زبان یکی از مهم‌ترین زبان‌های جهان است و علاوه بر آلمان در کشورهای اتریش و لیختن‌اشتاین نیز تنها زبان رسمی می‌باشد و در سوئیس، بلژیک و لوکزامبورگ یکی از زبان‌های رسمی به شمار می‌آید. در ضمن این زبان، زبانِ رسمی ایالت خودمختار تیرول جنوبی در ایتالیا می‌باشد و در اروپای شرقی و نامیبیا نیز صحبت می‌شود. شمار کسانی که زبان آلمانی را همچون زبان مادری خود در اتحادیه اروپا به کار می‌برند از گویشوران دیگر زبان‌های این اتحادیه بیشتر است. جمعاً حدود ۱۰۵ میلیون نفر گویشوران مادری این زبان هستند و در حدود ۸۰ میلیون نفر آلمانی را زبان دوم خود می‌دانند. آلمانی به طور گسترده وحرفه ای توسط اساتید معتبر دانشگاهی و با تجربه در این واحد آموزشی آموزش داده می‌شود.


زبان فرانسوی

زبان فرانسوی، زبان رسمی ۲۹ کشور است، که بیشتر آن‌ها در فرانسوی به La Francophonie (جوامع فرانسوی‌زبان) معروف‌اند. هم‌چنین یک زبان رسمی تمام دفاتر سازمان ملل و گسترهٔ وسیعی از سازمان‌های بین‌المللی است. طبق اطلاعات اتحادیهٔ اروپا، ۱۲۹ میلیون (یا ۲۶٪ کل جمعیت اتحادیه)، در ۲۷ عضو، به فرانسوی گویش می‌کنند که از میان آن‌ها، ۶۵ میلیون نفر گویشوران بومی‌اند و ۶۹ میلیون نفر ادعا می‌کنند که آن را یا به عنوان زبان دوم یا یک زبان خارجی صحبت می‌کنند و از این لحاظ، فرانسوی در ردهٔ سوم بیشترین گویشوران به عنوان زبان دوم قرار دارد (پس از انگلیسی و آلمانی). بیست درصد از اروپایی‌های غیر فرانسوی‌زبان، قادر به گویش فرانسوی‌اند که تقریباً برابر ۱۴۵٬۶ میلیون نفرند به علاوه، پیش از میانهٔ قرن ۲۰، فرانسوی به عنوان زبان سرآمد دیپلماسی در بین اروپاییان و نیروهای مستعمره و نیز به عنوان یک زبان بین‌المللی در میان طبقات تحصیل‌کردهٔ اروپا گویش می‌شد. این زبان همچنین توسط اساتیدی کارکشته و خبره در آموزشگاه راد بصورت ترمیک و فشرده تدریس میگردد.