RAD

Foreign Language Institute


آموزش زبان روسی

تنها مرکز آموزش زبان روسی توسط استاد روس با سابقه بیش از دوازده سال آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان در دانشگاه های اروپایی.

در ادامه

دوره های زبان سوئدی

تدریس تضمینی زبان سوئدی بر اساس کتاب مول و همچنین مکالمه آزاد توسط اساتید خارجی با مدرک مرتبط به آموزش  زبان سوئدی به صورت ترمیک و فشرده.

در ادامه

زبان آلمانی و فرانسوی

آموزش زبان آلمانی و فرانسوی توسط اساتید دانشگاهی و همچنین صدور معرفی نامه جهت سفارت پس از اتمام دوره. کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده

در ادامه

آموزش دوره های زبان انگلیسی

انگلیسی، زبان مادری نزدیک به ۳۷۵ میلیون نفر در دنیا است پس از زبان چینی و اسپانیایی، انگلیسی سومین زبان دنیا از نظر تعداد سخنوران است. اما اگر تعداد کسانی که زبان مادری آنها انگلیسی است و کسانی که تنها به این زبان سخن می‌گویند را با هم بشماریم، آنگاه می‌توان گفت که انگلیسی پرکاربردترین زبان در سطح جهان است. البته اگر با مجموعهٔ زبان‌های چینی مقایسه شود ممکن است که در جایگاه دوم قرار گیرد. این بسته به این است که در دسته‌بندی میان گویش و زبان تفاوت در نظر بگیریم یا خیر.

برآوردها از سخنوران زبان دوم نشان داده‌است که آنها شماری میان ۴۷۰ میلیون تا بیش از یک میلیارد می‌توانند داشته باشند بسته به اینکه تنها به این زبان صحبت می‌کنند (بدون نوشتار) یا بر آن تسلط کامل دارند.

سری کتاب های American English File آموزش زبان انگلیسی در سال 2008 توسط انتشارات آکسفورد منتشر شد . این مجموعه آموزشی دارای یک سطح Starter و 5 سطح اصلی می باشد . سری کتاب های آموزشی زبان انگلیسی American English File با استفاده از فرمول جدید خود که شامل ایجاد اعتماد به نفس در گفتار دانشجو، فرصت و انگیزه است، دانشجویان را به سرعت وادار به تکلم زبان انگلیسی می کند و صرف مدتی کوتاه با بهره گیری از روش های درست و بنیادی یادیگیری زبان را تقویت می کند . این مجموعه از کتاب های آموزش زبان بطور گسترده  و کاملا حرفه ای توسط اساتید خارجی و دانشگاهی و با تجربه بیش از دوازده سال تدریس زبان انگلیسی در دانشگاههای اروپایی در اموزشگاه زبانهای خارجی راد بصورت فشرده و ترمیک و کاملا تضمینی تدریس میگردد . سری کتاب های Amercan English File با استفاده از متن های غنی و به روز و همچنین با استفاده از گفتار طنز و تصاویر کاریکاتور گونه ی خود دانشجویان را ترغیب به یادگیری زبان می کند . این سری کتاب ها به طور بنیادین به آموزش صحیح گرامر، دایره لغات، نحوه ی صحیح تلفظ می پردازد و این چند مهارت را به طرزی دقیق آموزش می دهد .  این مجموعه شامل کلیه ی کتاب های سری آموزشی American English File همراه با کتاب های تمرین آنها، CD های صوتی و DVD های تصویری می باشد . همچنین سری دوم و سوم این مجموعه آموزشی علاوه بر کتاب درسی و Workbook، دارای کتاب معلم (Teacher’s Book) می باشد و سری سوم و چهارم آن دارای نرم افزار می باشد . که این نرم افزار ها بر اساس پایان هر فصل از کتاب می توانند از شما امتحانات گرامر، لغت و تلفظ بگیرند .

کتاب امریکن انگلیش فایل American English File یکی از کتابهای معروف در زمینه آموزش انگلیسی به بزرگسالان است. نویسندگان کتاب امریکن انگلیش فایل برای نوشتن آن این قانون را مد نظر داشتند، که مطلبی که در کتاب آموزشی انگلیسی می آید باید برای خواننده آن به زبان خودش جالب باشد وگرنه آن مطالب به زبان انگلیسی هم برای او جذابیتی ندارد. تلاش شده مطالب این کتاب طوری نوشته شود که باعث ایجاد فکر و بحث در بین زبان آموزان شود. برای ایجاد ارتباط بهتر بین زبان آموزان، این کتاب به طور ویژه بر روی تلفظ کار می کند. در واقع تحقیقات نشان داده که مشکلات در تلفظ (Pronunciation) بیشترین تاثیر منفی را در ایجاد ارتباط دارد.در کتاب American English File آموزش نکات تلفظی به صورت آهسته و پیوسته است و در تمام دروس نکات کوتاهی آموزش داده می شود.

این مجموعه از متن های غنی، روش و شیوه های خلاقانه برای آموزش مهارت های مختلف زبانی بهره می برد. از نقاط قوت کتاب های American English File، برنامه مدونی است که از درس ابتدایی این مجموعه برای آموزش نحوه صحیح تلفظ حروف، کلمات و جملات زبان انگلیسی برای زبان آموزان در نظر گرفته شده است.