RAD

Foreign Language Institute


آموزش زبان روسی

تنها مرکز آموزش زبان روسی توسط استاد روس با سابقه بیش از دوازده سال آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان در دانشگاه های اروپایی.

در ادامه

دوره های زبان سوئدی

تدریس تضمینی زبان سوئدی بر اساس کتاب مول و همچنین مکالمه آزاد توسط اساتید خارجی با مدرک مرتبط به آموزش  زبان سوئدی به صورت ترمیک و فشرده.

در ادامه

زبان آلمانی و فرانسوی

آموزش زبان آلمانی و فرانسوی توسط اساتید دانشگاهی و همچنین صدور معرفی نامه جهت سفارت پس از اتمام دوره. کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده.

در ادامه

 زبانهای دیگر

ترکی استانبولی  و هلندی یکی دیگر از زبانهای رایج و شیرینی هستند که در این واحد آموزشی بصورت تضمینی و توسط اساتید با تجربه تدریس میگردد.


اسپانیایی و ایتالیایی نیز در کنار دیگر زبانهای اروپایی یکی دیگر از پر طرفتارترین زبانهای دنیا میباشند که آموزشگاه راد باتوجه به متدهای جدید موجود آموزش آنها را عهده دار میباشد.

آموزشگاه راد یکی از معدود مراکزی است که جهت یاد گیری زبان فارسی برای اتباع محترم خارجی کلاسهای مکالمه زبان فارسی برای غیر فارسی زبانان را اجرا مینماید.

دوره های زبان انگلیسی و آمادگی سازی IELTS 

با توجه به اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و گسترش روز افزون این زبان در جوامع مختلف و همچنین اهمیت آن در ساختار تجاری شرکتها و ایجاد ارتباط گسترده بین شرکتها و در نتیجه عقد انواع قرارداد ها و توافقنامه ها به زبان انگلیسی و همچنین رفع مشکلات تجاری بین شرکتها و همچنین مشکلات دانشجویان و دانش آموزان سطوح مختلف تحصیلی و کمک به درک بهتر مطالب برای مهندسان و کارمندان و تجار محترم آموزشگاه راد با به کارگیری اساتید خبره خارجی و انگلیسی زبان  با سابقه طولانی  تدریس این مقوله در دانشگاه های اروپایی و همچنین با ایجاد سیستمی پویا و کارآمد بدون بکارگیری از زبان فارسی در طول مدت آموزش در صدد رفع این بحران برآمده و آموزش و تدریس این زبان را بر اساس جدیدترین متدها , کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده ارائه مینماید. امید است با بهره گیری از دانش بالای اساتید و تجربه گرانبهای آنها گامی موثر در آموزش این زبان برداشته شود.

بیشتر...