RAD

Foreign Language Institute


آموزش زبان روسی

تنها مرکز آموزش زبان روسی توسط استاد روس با سابقه بیش از دوازده سال آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان در دانشگاه های اروپایی.

در ادامه

دوره های زبان سوئدی

تدریس تضمینی زبان سوئدی بر اساس کتاب مول و همچنین مکالمه آزاد توسط اساتید خارجی با مدرک مرتبط به آموزش  زبان سوئدی به صورت ترمیک و فشرده.

در ادامه

زبان آلمانی و فرانسوی

آموزش زبان آلمانی و فرانسوی توسط اساتید دانشگاهی و همچنین صدور معرفی نامه جهت سفارت پس از اتمام دوره. کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده

در ادامه

آموزش زبان روسی

زبان روسی(به روسی: русский язык تلفظ: روسکیی ییزیک) پرگوینده‌ ترین زبان اروپا است و از میان زبان‌های اسلاوی دارای بیشترین پراکندگی گویندگان است.

این زبان در اروپای شرقی و شمال شرق آسیا و به ویژه در روسیه و سایر کشورهای تشکیل دهنده شوروی سابق گفتگو می‌شود.

روسی زبان مادری حدود ۱۴۵ میلیون نفر است و ۱۱۰ میلیون نفر آن را به عنوان زبان دوم می‌دانند. با این حساب این زبان هشتمین زبان پر گوینده جهان است.

روسی زبان رسمی کشور روسیه و یکی از زبان‌های رسمی کشورهای بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان، و جمهوری خودمختار کریمه، و همچنین یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد است.

زبان روسی با خط سیریلیک نوشته و خوانده می‌شود.

نتیجتا میتوان گفت :

 راه روسی – روسی در سفر – آموزش روسی – کتاب یا متد هر چه که باشد تمامی افرادی که مشتاق یادگیری این زبان که دومین زبان سخت دنیا پس از چینی میباشد به این امر اشراف دارند که فقط یک روس زبان میتواند این زبان را با تلفظ درست تدریس کند به جرأت میتوان گفت که حتی اساتید ایرانی که مشغول به تدریس این رشته میباشند از تلفظ و مهارت کافی جهت تدریس برخوردار نمی باشند. لذا آموزشگاه زبانهای خارجی "راد" با بهره گیری از اساتید روس زبانی که رشته و تخصص آنها آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان میباشند و دارای سابقه بیش از دوازده سال تدریس این مقوله در دانشگاههای اروپایی هستند آموزش تضمینی این زبان را به عهده گرفته و آماده همکاری جهت آموزش این زبان به متقاضیان این رشته به صورت ترمیک و فشرده میباشد.

از جمله گرایش های در نظر گرفته شده برای این زبان مکالمات روزمره – مکالمات و مکاتبات تجاری – فرهنگ و محاوره اجتماعی – مطالب تحصیلی گردشگری و مکالمات آزاد میباشد.