RAD

Foreign Language Institute


آموزش زبان روسی

تنها مرکز آموزش زبان روسی توسط استاد روس با سابقه بیش از دوازده سال آموزش زبان روسی به غیر روسی زبانان در دانشگاه های اروپایی.

در ادامه

دوره های زبان سوئدی

تدریس تضمینی زبان سوئدی بر اساس کتاب مول و همچنین مکالمه آزاد توسط اساتید خارجی با مدرک مرتبط به آموزش  زبان سوئدی به صورت ترمیک و فشرده.

در ادامه

زبان آلمانی و فرانسوی

آموزش زبان آلمانی و فرانسوی توسط اساتید دانشگاهی و همچنین صدور معرفی نامه جهت سفارت پس از اتمام دوره. کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده

در ادامه

آموزش زبان سوئدی

زبان سوئدی یکی از زبان‌های هندواروپایی است که در کشور سوئد و قسمت‌هایی از کشور فنلاند به آن سخن می‌گویند. سوئدی زبان رسمی کشور سوئد به حساب می‌آید، اگر چه زبان‌های دیگری نیز در کشور سوئد مورد استفاده‌ است که از آن جمله می‌توان به زبان سامی اشاره کرد که مخصوص مردم ساکن شمال سوئد است.

زبان سوئدی با زبان کشورهای اسکاندیناوی از یک ریشه بوده و دارای همانندی‌های فراوان است. زبان سوئدی به ویژه به زبان نروژی شباهت بسیاری دارد، و با زبانهای فنلاندی و دانمارکی تفاوت بیشتری دارد.

زبان سوئدی تقریبا با بیش از ۹ میلیون نفر در دنیا که بیشتر آنها در سوئد زندگی می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

با وجود اینکه با دانستن زبان انگلیسی تا حد زیادی میتوان مسایل ارتباطاتی در جامعه سوئد را مرتفع کرد ولی در صورتی که تصمیم به کار در زمینه تخصصی تحصیلی خود و یا ورود به بطن جامعه ی سوئد را دارید ،  به طور قطع زبان انگلیسی کفایت نخواهد نمود.

جهت یادگیری زبان سوئدی همانند یادگیری هر زبان دیگری، ممارست و تمرین و حفظ پیوستگی روند یادگیری و جدانشدن از آموزش زبان حتی برای مدت کوتاه، از مهمترین عوامل موثر در تسلط به آن زبان است. قرارگرفتن در محیطی که همه به زبان سوئدی صحبت می کنند و یا داشتن روابط اجتماعی با مردمی که سوئدی زبان مادری شان است قطعا از عوامل یاری دهنده در مراحل بعدی خواهد بود.

 آموزشگاه زبانهای خارجی راد با استفاده از اساتید سوئدی و با تجربه گامی هرچند کوچک را جهت ایجاد فضایی مناسب برای یاد گیری این زبان برداشته تا جایی که این زبان را بصورت کاملا تضمینی بصورت ترمیک و فشرده تدریس مینماید.مشورت و پرسجو با مشتریان و هنرجویان این زبان در آموزشگاه راد خود بیان گر کیفیت بالای تدریس در این واحد آموزشی خواهد بود.

زبان سوئدی چیست ؟
زبان سوئدی یک زبان North Germanic می باشد که با زبان دانمارکی و نروژی مشترکات زیادی دارند و کسانی که این زبان ها را صحبت می کنند می توانند منظور یکدیگر را بفهمند.
الفبای زبان سوئدی
زبان سوئدی دارای ۲۹ حرف می باشد. تمام ۲۶ حرف الفبای زبان انگلیسی به علاوه سه حرف دیگر الفبای زبان سوئدی را تشکیل می دهد.
آیا زبان سوئدی زبان سختی است ؟
هیچ زبانی را نمی توان سخت یا آسان دانست. اما از آنجا که زبان سوئدی از ریشه زبان آلمانی است می توان گفت تا حدودی در ابتدای آموزش زبان سوئدی نیاز به تمرین بیشتری خواهید داشت.
گرامر زبان سوئدی
در زبان سوئدی مدرن افعال بر اساس شخص و تعداد صرف نمی شود و تقریبا در اکثر موارد غیر قابل تغییر هستند. ترتیب کلمات در جملات زبان سوئدی Subject + Verb + Object می باشد.